top of page

Proč XPEL ?

FUNKČNOST. TRVANLIVOST. DOKONALOST.

ZABEZPEČTE OCHRANU VAŠÍ INVESTICE S PIONÝRY V OCHRANĚ AUTOMOBILU 

Jen málo značek je 100% odhodláno chránit váš automobil jako my. Zaměřujeme se na všechny naše zdroje, čas, lidský kapitál a výzkum při vývoji některých nejvíce inovativních výrobků na ochranu automobilů na trhu. Dodržujeme nejvyšší standardy kvality v celém našem výrobním procesu od návrhu po distribuci. To všechno způsobilo, že XPEL patří mezi nejznámější názvy v automobilovém průmyslu.

CO JE FÓLIE NA OCHRANUI LAKU?

Fólie na ochranu laku jsou čiré nebo barevné polyuretanové fólie, které jsou naneseny na vozidlo, aby je chránily před poškrábáním, záseky nebo vrypy způsobenými nečistotami ze silnic, kamínky, výkaly a dalšími prvky životního prostředí.

ROZDÍL XPEL

Celá řada našich fólií je vyvinuta, měřena a testována ručně. Naše řada ULTIMATE využívá speciální elastomerní polymerní technologii, která umožňuje fólii její vlastní ZACELOVÁNÍ od škrábanců v několika minutách. Vyvinuli jsme program Software Design Access (DAP – software na počítačové řezání šablon jednotlivých dílů přímo přesně pro daný automobil ), který nabízí nejrozšířenější a nejpřesnější pokrytí v oboru. To umožňuje našim distributorům nabízet produkty, které vyhovují potřebám svých zákazníků a zároveň odstraňují zbytečný odpad. Celé naše zpracování je podpořeno našimi rozsáhlými zárukami

CO ZARUČUJEME

zaručujeme, že každý z našich produktů ochrání vaši investici nejlépe v trvanlivosti, výkonnosti, vzhledu a celkové kvalitě. Naše snaha o dokonalost tím nekončí. Xpel produkty na ochranu automobilů instalují pouze vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří prošli vzdělávacím programem a mají jako naši partneři rozsáhlou podporu.

Často kladené otázky

Jak mohu udržovat XPEL ULTIMATE?

Pro XPEL ULTIMATE nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Fólie bude mít ale delší trvanlivost a bude se lépe čistit, pokud použijete k ošetření alespoň jednou za 2 měsíce ochranný  XPEL Flawless Finish Sealent. Tento výrobek byl speciálně navržen pro použití s polyuretanovými ochrannými  fóliemi, které poskytují maximální ochranu a lesk, aniž by obsahovaly složky, které by časem způsobily změnu barvy

Žloutne časem XPEL ULTIMATE?

XPEL ULTIMATE má záruku 10 let proti řadě problémů, včetně žloutnutí.

Mohu používat tlakovou myčku a jak brzy po instalaci?

Ano, na mytí fólií XPEL mohou být použity tlakové mycí prostředky, za předpokladu, že po instalaci je již fólie zcela vyschlá (obvykle minimálně 48 hodin po instalaci) a za předpokladu, že vysokotlaká voda  nebo pára není nasměrována ze vzdálenosti menší než 80cm od okraje fólie.

Může být fólie na ochranu laku XPEL instalována na zcela novém vozidle?

Ano. Tovární barva je plně vytvrzena předtím, než vůz opustí montážní linku.

Jak mohu umýt film, mohu použít rychlé detailery nebo detailní sprej?

Pro čištění folie můžete použít standardní autošampon pro mytí automobilů, mycí prostředek bez oplachování nebo detailingový sprej za předpokladu, že výrobek neobsahuje více než 5% benzinu nebo kerosenu.

Jak dlouho trvá instalace a kdy mohu auto plně používat?

Dle složitosti instalece trvá od jedno dne až do jednoho týdne. V případě klasické instalace např. na přední část vozu je fólie ve většině případů nainstalována za jeden den. Do druhého dne je potřeba fólii nechat zaschnout, aby se zalepily kraje a instalace překontrolovala. Další den je již možné vozidlo běžně používat. 

bottom of page