top of page

XPEL FUSION

Od špičkových výrobců, pro samoscelující ochranné fólie přichází FUSION PLUS, keramický povlak, na který se můžete spolehnout. Keramická povrchová úprava XPEL FUSION PLUS, která byla vyvinuta tak, aby fungovala s PPF (ochranou fólií) a lakovanými povrchy, nabízí bezkonkurenční lesk, vynikající hydrofobní ochranu a lepší odolnost proti poškrábání díky jediné aplikaci.

XPEL_Mirror_Smooth_Finish.jpg

NAVRŽENO PŘÍMO PRO PPF

Některé věci fungují lépe. Keramická povrchová úprava XPEL PPF & FUSION PLUS může být kombinována tak, aby maximalizovala ochranu pro dlouhodobou péči o automobil.

XPEL-FUSION-PLUS-water-bead-thumbnail.jp

SUPERIOR HYDROPHOBIC FORMULA

Vytvořením hydrofobního a oleofobního vrchního nátěru na povrchu nátěru nebo PPF bude keramický nátěr FUSION PLUS korálkovat a odpuzovat vodu, oleje, žíraviny a mnoho dalšího.

XPEL-FUSION-PLUS-outside-elements-thumbn

OCHRANA PROTI POŠKOZENÍ

Keramický nátěr FUSION PLUS byl vytvořen s ohledem na péči o automobil. Prach a povrchové nečistoty, jako je mýdlo a špína, mají po nanesení tvrdší přilnavost k FUSION PLUS Ceramic Coating.

XPEL-FUSION-PLUS-gloss-paint-thumbnail.j

HLUBŠÍ, VÍCE LESKLÝ A ČISTĚJŠÍ

Chcete-li „mokrý vzhled?“ Keramické povrstvení FUSION PLUS může pomoci obnovit brilanci a zlepšit vizuální prezentaci vaší barvy, takže detaily nebo korekce barev se mohou stát minulostí.

XPEL-FUSION-PLUS-ceramic-coating-car-was

SNADNÉ OČIŠTĚNÍ

Díky hladkému, nelepivému povrchu keramického nátěru FUSION PLUS, vaše auto vypadá nejlépe, znamená méně mytí, detailů a peněz z kapsy. Šetřete čas a užívejte si toho, co vaše auto nabízí.

XPEL-FUSION-PLUS-warranty-thumbnaill.jpg

4 ROKY ZÁRUKY

Vaše aplikace keramického povlaku XPEL FUSION PLUS je zaručena po dobu 4 let od první instalace. Už potažené? Kontaktujte nás ohledně registrace záruky FUSION PLUS.

PODÍVEJTE SE NA FUSION COATING 50//50

bottom of page