top of page

XPEL 

Konvenční fólie na ochranu laku mohou vykazovat trhlinky a žloutnutí po jednom roce používání - zejména v reálném světě, kde většina z nás denně řídí.

Konstruovaný z kombinace pokročilých elastomerních polymerů, speciální čirá vrstva XPEL ULTIMATE nejen zabraňuje změně barvy fólie vlivem kontaminace a ultrafialového záření, ale také se uzdravuje z  lehkých škrábanců, které se mohou vyskytnout po nešetrném mytí či sušením nebo denním provozem.

Kontaminanty, jako skvrny, exkrementy ptáků, špína a silniční asfalt, se dají snadno setřít z hladkého povrchu XPEL ULTIMATE, i když na povrchu filmu dochází k oděru a lehkým škrábancům během několika minut zmizí vyhřátím od slunečního záření nebo teplem od motoru či jiným zahřátím -  vozidlo vypadá čisté a ochranný film jako nový.

Tato úroveň ochrany je bez kompromisů. Zrcadlově hladká povrchová úprava verze XPEL ULTIMATE zajišťuje, že ke vzhledu vašeho vozu nebude přidána žádná nežádoucí struktura, běžně nazývaná "pomerančová kůra", takže chráněný povrch nebude nijak rozlišitelný od tovární barvy. Profesionální instalace  zajišťuje přesné lícování s tvary jednotlivých částí a tvarů karosérie, jako jsou přívody vzduchu, parkovací senzory, ostřikovače světlometů a další konstrukční prvky. Fólie je po obvodu každého panelu kde je to důležité zahnuta kolem okrajů, aby byla skutečně neviditelná a tvořila bariéru proti nebezpečí, která vás čeká na silnici.

bottom of page