top of page

XPEL STEALTH

Konečně, speciálně určená fólie pro ochranu povrchu. Ať už je vaše vozidlo matné, magno, frozen nebo frosted, XPEL STEALTH ho  bezpochyby zachová bezvadně matné. Nebo dodejte svému lesklému laku zcela nový vzhled!

XPEL_STEALTH_self_healing_767_510.jpg

SAMOSCELUJÍCÍ POVRCH

Při vystavení teplu,  vrchní čirá vrstva fólie eliminuje jemné škrábance a hologramy. 

XPEL_STEALTH_767_510.jpg

ELEGANTNÍ SATÉNOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Vyrovnáním vzhledu továrního plochého nátěru XPEL STEALTH po instalaci prakticky zmizí. S povrchovou úpravou, která je rovnoměrně hladká, neuvidíte, kde se ochrana spustí nebo zastaví z jednoho panelu na druhý.

XPEL_STEALTH_easy_maint_767_510.jpg

SNADNÁ ÚDRŽBA

Ploché povrchy jsou notoricky obtížně udržovatelné a je obtížnější je opravit. XPEL STEALTH vám umožní snadno umýt a osušit vaše auto bez poškození jeho lesku.

XPEL_XUP_Warranty_767_510.jpg

ZÁRUKA

Vyrobena pro maximální trvanlivost. XPEL ULTIMATE PLUS je podpořen naší komplexní 10letou zárukou, která zajistí, že vaše vozidlo bude v následujících letech vypadat co nejlépe.

XPEL_Custom_Protection_767_510.jpg

APLIKACE

Využijte XPEL STEALTH k zvýraznění lesklého aero nebo uhlíkového vlákna a ochránění továrních světlometů, a lesklých obložení.

XPEL_DAP_767_510.jpg

DAP

Optimalizováno pro přesnost, XPEL ULTIMATE PLUS je speciálně navržen tak, aby fungoval s naším softwarem DAP a databází šablon.

bottom of page