top of page

TRACWRAP 

TRACWRAP je první dočasný ochranný film schopný zastavit létající kamínky a jediný dočasný film, který poskytuje ochranu podobnou profesionálně nainstalované fólii za zlomek nákladů. TRACWRAP je vyroben z tvrdého uretanového filmu o síle 8mil.

(0,203mm)

XPEL-TRACWRAP-film-durability.jpg

TRVANLIVOST

XPEL TRACWRAP je vyroben z tvrdého uretanového filmu o síle 8mil (0,008 ”), který vytváří podstatnou bariéru před kameny, úlomky silnic, vnitřními hranami a dalšími vnějšími prvky. Díky tomu nabízí TRACWRAP mnohem větší ochranu než maskovací páska nebo stříkací stříkací alternativy.

XPEL-TRACWRAP-easy-application.jpg

SNADNÁ INSTALACE

Díky své jedinečné adhezivní vrstvě vzduchového kanálu může TRACWRAP instalovat kdokoli bez použití speciálních nástrojů, chemikálií nebo skluzu. Použijte ji kdekoli - můžete TRACWRAP umístit na parkovišti, v paddocku nebo v garáži v žádném okamžiku.

XPEL-TRACWRAP-removal.jpg

SNADNÉ ODSTRANĚNÍ

XPEL TRACWRAP, stejně jako to stanoví, je hračkou k odstranění. Použitím lepidla s nízkou lepivostí může být TRACWRAP snadno odstraněn v jednom velkém pásu bez zanechání lepivého povrchu. Čištění po jízdě nebylo nikdy snazší.

bottom of page