TRACWRAP 

TRACWRAP je první dočasný ochranný film schopný zastavit létající kamínky a jediný dočasný film, který poskytuje ochranu podobnou profesionálně nainstalované fólii za zlomek nákladů. TRACWRAP je vyroben z tvrdého uretanového filmu o síle 8mil.

(0,203mm)

TRVANLIVOST

XPEL TRACWRAP je vyroben z tvrdého uretanového filmu o síle 8mil (0,008 ”), který vytváří podstatnou bariéru před kameny, úlomky silnic, vnitřními hranami a dalšími vnějšími prvky. Díky tomu nabízí TRACWRAP mnohem větší ochranu než maskovací páska nebo stříkací stříkací alternativy.

SNADNÁ INSTALACE

Díky své jedinečné adhezivní vrstvě vzduchového kanálu může TRACWRAP instalovat kdokoli bez použití speciálních nástrojů, chemikálií nebo skluzu. Použijte ji kdekoli - můžete TRACWRAP umístit na parkovišti, v paddocku nebo v garáži v žádném okamžiku.

SNADNÉ ODSTRANĚNÍ

XPEL TRACWRAP, stejně jako to stanoví, je hračkou k odstranění. Použitím lepidla s nízkou lepivostí může být TRACWRAP snadno odstraněn v jednom velkém pásu bez zanechání lepivého povrchu. Čištění po jízdě nebylo nikdy snazší.

  • Instagram - Bílý kruh
  • Facebook - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
  • Twitter - Bílý kruh